створити свій тур

Корпоративний туризм

Куди б махнути на вихідні? Як відсвяткувати ювілей фірми або чергову перемогу? Телефонуйте, а ми все придумаємо за вас! Ми запропонуємо Вашій увазі корпоративні тури, одноденні і багатоденні, тури вихідного дня та екскусіі, походи в гори та дегустаційні тури, які допоможуть Вам створити спільні яскраві моменти і радісні хвилини і отримати багато вражень, які буде приємно згадувати всім колективом, командою ще довгий час. Саме на роботі проходить основна частина нашого часу, а то й життя. І для того, щоб цей час був не лише продуктивний, а й цікавий та приємний, важливо перебувати у колі однодумців, відчуваючи командний дух, спільні цінності та інтереси.

У кожному із наших корпоративних турів Ви знайдете насичену програму, яка поєднує у собі як культурну та інтелектуальну складові, так і частину «для душі» та активного відпочинку.

Разом із нами вже не вперше подорожують колективи багатьох великих підприємств України і дуже часто такі поїздки переростають у теплу, дружню, а то й сімейну зустріч. Будемо раді прожити подібні моменти із Вами і готові створити новий, цікавий та насичений тур саме для Вас і Ваших колег!

А ознайомитись із повним спектром турів по Україні та Львову, що ми розробили для наших старих добрих  друзів ви можете на нашому новому сайті

 GoUkraine.

 

Щиро Ваша,

команда Круїз Пленет!