створити свій тур
Рекомендуємо
Дзвінки за кордон

Вихідні на озері Хевіз

Львів - Чоп - Будапешт - Хевіз - Кестхей* - оз. Балатон* - Егер* - Чоп - Львів

Унікальне озеро Хевіз, чарівний Будапешт, містечко Кестхей, відпочинок на озері Балатон, дегустація вин в Долині Красунь  - і це все в одному турі!!!

Вартість туру: від 145 євро/ос.

Червень

Липень Серпень

Вересень

Жовтень

 

 

 

 

 

День 1. Львів — Будапешт - Хевіз

03:00 виїзд зі Львова. Перетин кордону. 

Нас вітає гостинна Угорщина. Це країна термальних джерел, прекрасного токайського вина, смачного гуляшу, апетитної "салямі", кубика Рубіка та запального чардашу.

"Будапешт - чарівна дунайська столиця" (у вартості туру). Старовинна Буда та елегантний Пешт, злитті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці – площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найкрасивіший у світі Парламент, базиліка св. Іштвана, унікальний готичний собор св. Матяша, тераси Рибацького бастіону та Королівський палац. Вільний час для фото і придбання сувенів.

      Результат пошуку зображень за запитом будапешт  Результат пошуку зображень за запитом площа героїв будапешт  Результат пошуку зображень за запитом будапешт рибацький бастіон

Додатково пропонуємо екскурсію на кораблику по Дунаю (20 євро/ос). Сім мостів як сім ажурних прикрас широкого Дунаю поєднують витончений Пешт і величну Буду. І саме з кораблика буде змога оглянути всі деталі Парламенту, Рибацького бастіону, Королівського палацу і загадати бажання, пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт. Святкова феєрія із бокалом шампанського.

       Результат пошуку зображень за запитом кораблик будапешт  Результат пошуку зображень за запитом будапешт парламент вечером hd  Экскурсии по Дунаю в Будапеште — цены и расписание

 Переїзд до Хевіза. Поселення в готель. Ночівля.

 День 2. Відпочинок на озері Хевіз - Кестхей*

Сніданок в готелі. Вільний час для купання в термальному озері Хевіз (вхідний квиток оплачується додатково).  Озеро та містечко Хевіз, знаходиться на заході Угорщини. Має потрійну лікувальну дію для тих хто мріє вдихнути багате іонами повітря, тому що знаходиться в оточенні заповідної зони. Тут буде змога омолодитися насиченою гліцерином, сіркою, вуглекислим газом та радоном термальною водою, температура якої літом +30-32°С, а взимку +24-26°С. Лікувальні грязі з дна озера дають чудовий ефект при лікуванні захворювань опорно-рухового апарату, при ревматизмах і запаленнях. Озеро живить 2 термальних та одне мінеральне джерело. Щосекунди на поверхню озера викидається 420 літрів радонової, сірчистої, багатої на гази і мінеральні речовинами води, яка повністю замінюється протягом 28 годин. Додатковою окрасою Хевізу є рожеві лілії, привезені сюди з Індії.

       Результат пошуку зображень за запитом хевіз  Идея для отпуска: Венгрия, озеро Хевиз | Публикации | Вокруг Света  Хевиз - путеводитель по термальному курорту - Блог Даниила Привольнова

“Кестхей — прикраса Балатону” (10 євро/ос). Найгарніше містечко на березі озера Балатон. Тут розташована францисканська церква, побудована в готичному стилі. Також буде змога оглянути будівлю ратуші Кестхей, яке є чудовим прикладом епохи бароко. Перлиною міста є палац Фештетичів 18 ст., який разом зі своїм красивим парком вважається найбільшим в Угорщині. Тут знаходиться велика кількість залів з предметами побуту, зброєю, мисливськими трофеями та експонатами тодішньої епохи. 

       Результат пошуку зображень за запитом кестхей  Результат пошуку зображень за запитом кестхей  Кестхей (Венгрия) - достопримечательности, пляжи, как добраться

Повернення до Хевізу. Ночівля в готелі. 

 День 3. Хевіз - оз. Балатон* - Егер* - Львів

Сніданок в готелі. Відпочинок на озері Хевіз. Виселення з готелю згідно правил (до 12:00). Виїзд з Хевіза. За бажанням факультативні програми:

"Угорське море + п-ів Тихань" (15 євро/ос). Озеро Балатон є однією з візитівок Угорщини. На його узбережжі розташувалися кілька відомих курортів, кожен з яких ідеальний для безтурботного відпочинку і відновлення здоров`я. Найбільша в Центральній Європі прісноводна водойма з термальними і мінеральними джерелами нагадує море і розміром, і блискучою блакиттю поверхні, і добре розвиненою інфраструктурою. Півострів Тихань славиться надзвичайно гарними пейзажами, дивовижними рослинами і тваринами, завдяки чому він повністю є заповідною природоохоронною зоною. Візитною карткою і центральним місцем Тихані вважається бенедиктинське абатство св. Аньон, засноване в 11 ст. Окрасою цього півострова також є лавандові поля. Відпочинок на озері.

    Результат пошуку зображень за запитом балатон  Результат пошуку зображень за запитом тихань лаванда  Результат пошуку зображень за запитом тихань

Екскурсія в місто Егер (10 євро/ос). Буде змога оглянути одне з найкрасивіших середньовічних поселень Угорщини - місто квітів, студентів і знаменитого червоного вина. Егер також відомий як "місто - патріот", адже комендант Егерської фортеці Іштвана Добо - зробив історичний подвиг: він із невеликою кількістю воїнів цілий місяць протистояв туркам, які мали майже двадцятикратну перевагу.

      Результат пошуку зображень за запитом егер  Результат пошуку зображень за запитом угорське вино  Результат пошуку зображень за запитом егер  

Дегустація егерських вин і смачний гуляш в Долині Красунь (20 євро/ос). Найвідоміше вино - "Бича Кров", а найприємніше - "Егерська Дівчина".

Перетин кордону. З морем позитивних вражень повернення до Львова.

 У вартість входить:

 • транспортне обслуговування по програмі;
 • екскурсійне обслуговування по програмі;
 • супровід керівником групи;
 • проживання в готелі 3 ночі;
 • медичне страхування на групу;
 • сity tax (туристичний збір готелю);

Додатково оплачується:

 • факультативні програми;
 • вхідні квитки в туристичні об`єкти

Термальне озеро Хевіз

 • 3 год - 240 грн/ос
 • 5 год - 300 грн/ос
 • Цілий день - 370 грн/ос

 

Viber WhatsApp Telegram: +38(067) 653 82 25;

+38 (050) 691 95 75 +38 (093) 212 52 14

 e-mail: office2@cruiseplanet.com.ua