створити свій тур

Корпоративний туризм

Корпоративні тури для всієї команди!

Щодня кожен із нас іде на роботу, де в колі колег, друзів, товаришів, співпрацівників створює цінність, продукти, надає послуги. Саме на роботі проходить основна частина нашого часу, а то й життя. І для того, щоб цей час був не лише продуктивний, а й цікавий та приємний, важливо перебувати у колі однодумців, відчуваючи командний дух, спільні цінності та інтереси.

Саме тому ми пропонуємо Вам різноманітні корпоративні тури, які допоможуть Вам створити спільні яскраві моменти і радісні хвилини та здобути багато вражень, що буде приємно згадувати усім колективом, командою ще довгий час.

До Вашої уваги такі корпоративні тури:

 - За кордоном: Казки Західної ЄвропиМагічний КраківБагатогранна Грузія

В Україні: Козацьке минуле УкраїниПаркові ансамблі ЧернігівщиниСвято Бринзи в Рахові,Форпости Київської РусіГетьманська столиця ЧернігівщиниІз глибин віків... Гетьманське минуле Чергнігівщини, Місцями козацької слави, інше

У кожному із наших корпоративних турів Ви знайдете насичену програму, яка поєднує у собі як культурну та інтелектуальну складові, так і частину «для душі» та активного відпочинку.

Разом із нами вже не вперше подорожують колективи багатьох великих підприємств України і дуже часто такі поїздки переростають у теплу, дружню, а то й сімейну зустріч. Про деякі враження від подорожей Ви можете прочитати на нашому Блозі.

Будемо раді прожити подібні моменти із Вами і готові створити новий, цікавий та насичений тур саме для Вас і Ваших колег!

 Щиро Ваша,

команда Круїз Пленет