створити свій тур
Рекомендуємо
Дзвінки за кордон

А я в Парижі! + Діснейленд!

Днів: 6

Львів - Будапешт - Відень - Париж - Діснейленд - Версаль - Зальцбург - Долина Зальцкаммергут - Долина Красунь - Львів

Лютий`20

Березень`20

Квітень`20

Травень`20

Червень`20

1, 5, 14, 26

1, 5, 12, 17, 20, 22

1, 5, 6, 10, 11, 16, 24

6, 9, 10, 11, 16, 24

2, 15, 19, 29, 30

Дві екскурсії в Парижі, екскурсія в Будапешті, Відні та Зальцбургу вже у вартості!

5 екскурсій у варості туру!

Вартість туру від 128 євро/ос

 

День 1. Львів - Мукачево - Будапешт  
Відправлення в тур зі Львова  (буде змога приєднатися до групи в Стрию, Мукачеві). Переїзд в Будапешт. Запрошуємо Вас на невелику вечірню екскурсію «Шарм нічного Будапешта». Ще для всіх бажаючих факультативно «Ажурна прикраса Будапешта» (26€/18€). Переїзд, поселення і ночівля в готелі на території Угорщини.

Результат пошуку зображень за запитом     Результат пошуку зображень за запитом    Результат пошуку зображень за запитом  

 День 2. Відень - Палац Бельведер - Шенбрунн - Віденський ліс

Сніданок. Переїзд до Відня. Пішохідна екскурсія «Відень – столиця Габсбургів».  У вільний час рекомендуємо ( факультативно): «Казки віденського лісу» (36€/26€), «Величний Відень» (26€/18€), «Блиск і занепад Великої Імперії» (18 € + вх. Квиток), «Тут музика звучить всюди» (18€+вх.квиток), «Шенбрунн - розкішна резиденція Габсбургів» (18€+вх.квиток), «Відень - перекази і легенди»(18€/13€). Нічний переїзд в Париж.

Результат пошуку зображень за запитом    Результат пошуку зображень за запитом    Результат пошуку зображень за запитом   

День 3. Монмартр - Мулен Руж - Париж - Ейфелева вежа - Фрагонар

Прибуття в Париж. Оглядова екскурсія «Перше побачення з Парижем». Вільний час (пересування передбачено на громадському транспорті). Рекомендуємо ( факультативно): Відвідати кабаре «Мулен Руж» (118€), автобусна екскурсія «Вогні нічного Парижа» (26€/18€), пішохідна екскурсія «Легендарний Монмартр» (18€/13€), круїз таємничою Сеною (13€/10€). Ночівля в готелі.

   Результат пошуку зображень за запитом    Пов’язане зображення  Результат пошуку зображень за запитом

День 4. Версаль - Діснейленд - Лувр - Париж - Нотр-Дам де парі (Собор Паризької Богоматері)

Сніданок. Екскурсія - "Магічне сердце Парижу". Вільний час в Парижі. Рекомендуємо відвідати (факультативно): «Банти і діаманти» (30€+ вх. билет), «Лувр - енциклопедія століть» (26€+вх. билет), «Діснейленд - країна вічних канікул» (23€ + вх. Квиток). Нічний переїзд в Зальцбург.

Пов’язане зображення    Результат пошуку зображень за запитом    Результат пошуку зображень за запитом

День 5. Гальштат - Зальцбург - Зальцкаммергут

Переїзд в Зальцбург. Вільний час в Зальцбурзі. Зранку оглядова екскурсія «Зальцбург - симфонія звуків і пейзажів». У вільний час рекомендуємо екскурсії ( факультативно): «Озерний рай - долина Зальцкаммергут» (60€/46€),  Провести вечір в Августинській пивоварні (30€/18€), «Сіль - біле золото Зальцбурга!» (18€+ вх. билет). Переїзд в гостинну Угорщину. Поселення і ночівля в готелі на території Угорщини.

Результат пошуку зображень за запитом    Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом    Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом    

День 6. Будапешт - Львів

Сніданок. Зранку запрошуємо відвідати термальні купальні графа Сечені (вх. квиток). Пересування на громадському транспорті. Вільний час, за бажанням на вибір: Відвідування Тропікарія - Океанарія (10€+ вх.квиток). За бажанням «Будапешт з гори Геллерт» (8€). Повернення в Україну. Прибуття до Львова орієнтовно в 23: 00. 

 

 

Viber WhatsApp Telegram: +38(067) 653 82 25

e-mail: office2@cruiseplanet.com.ua 

skype: cruiseplanet