створити свій тур
Рекомендуємо
Дзвінки за кордон

Жага пригод: Амстердам, Париж і Прага!

Днів: 8

Львів - Берлін - Амстердам - Париж -Прага - Львів

 Лютий`20

 Березень`20

  Квітень`20

Травень`20

Червень`20

6, 29 5, 26, 29 13, 29 18, 25

У вартості  3 екскурсії!!!  

Буде змога відвідати Парк квітів Кекенхоф з 21.03 по 10.05.

Вартість туру від 241 євро/ос

 

День 1. Львів – Легніца – Вроцлав  

Відправлення в тур зі Львоа. Перетин кордонів. По-можливості, в залежності від проходження кордону. Священна квітка Європи Вроцлав (Дорослий: 18€ / Діти: 13€) або трансфер в центр 10€. Вільний час в одному з торгових центрів. Ночівля в Польщі. 

Результат пошуку зображень за запитом    Результат пошуку зображень за запитом    Пов’язане зображення

День 2. Берлін

Сніданок. Прибуття в Берлін. Екскурсія Велич могутнього Берліну (входить у вартість туру). Вільний час. Екскурсії на вибір: Зачарований Берлін (Дорослий: 23€ / Діти: 18€), Берлін крізь часи (Дорослий: 26€ / Діти: 18€), Пива багато не буває (Дорослий: 30€ / Діти: 21€). Нічний переїзд в Нідерланди.

 Результат пошуку зображень за запитом    Результат пошуку зображень за запитом    Результат пошуку зображень за запитом

День 3. Амстердам – Заансе Сханс – Волендам – Схевенінген

По дорозі зупинка на сніданок (оплачується по меню).  Екскурсія Місто-мрія Амстердам (входить у вартість туру). У вільний час рекомендуємо ( факультативно), Прогулянка по каналах Амстердама на кораблику (Дорослий: 16€ / Діти: 16€), Тиха Голландія (Дорослий: 38€ / Діти: 30€ + вх. квиток), Вечірній Амстердам (Дорослий: 21€ / Діти: 18€). Ночівля на території Нідерландів.

Результат пошуку зображень за запитом    Пов’язане зображення   Результат пошуку зображень за запитом

День 4. Амстердам – Гаага – Делфт – Утрехт

Сніданок. Вільний час в Амстердамі для відвідування музеїв і прогулянок. Великі і маленькі міста (Дорослий: 38€ / Діти: 30€), Яскраві барви Голандії – замок Де Хаар та місто Утрехт (Дорослий: 38€ / Діти: 30€ + вх. квиток). Ночівля на території Нідерландів.

Результат пошуку зображень за запитом    Результат пошуку зображень за запитом    Результат пошуку зображень за запитом

День 5. Дефанс – Париж – Фрагонар

Сніданок. Переїзд до Франції. Екскурсія Магія Парижа! (входить у вартість туру). Факультативно пропонуємо відвідати: Серце Парижа-Латинський Квартал. (Дорослий: 21€ / Діти: 18€). Буде змога самостійно побувати на Ейфелевій Вежі (вх. квитки). Таємниці річки Сена (Дорослий: 16€ / Діти: 13€), Прогулянка по таємничій Сені на кораблику., Монпарнас (Дорослий: 18€ / Діти: 13€), Вечірня програма "Вогні нічного Парижа" (Дорослий: 26€ / Діти: 21€). Ночівля на території Франції.

 Пов’язане зображення   Результат пошуку зображень за запитом   Результат пошуку зображень за запитом

День 6. Діснейленд – Париж

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Парижі. Буде змога відвідати: Екскурсія Легендарний Монмартр (входить у вартість туру). Банти і діаманти (Дорослий: 30€ / Діти: 30€ + вх. квиток), Енциклопедія століть – Лувр (Дорослий: 26€ / Діти: 26€ + вх. квиток), Діснейленд (Дорослий: 23€ / Діти: 23€ + вх. квиток). Нічний переїзд до Праги.

Результат пошуку зображень за запитом   Результат пошуку зображень за запитом   Результат пошуку зображень за запитом

День 7. Прага

Прибуття в Прагу. По дорозі зупинка на сніданок (оплачується по меню). Екскурсія Зустріч з Прагою (входить у вартість туру). У вільний час рекомендуємо відвідати на вибір: Таємниці королів – Градчани (Дорослий: 18€ / Діти: 13€), Прогулянка на кораблику по Влтаві (Дорослий: 30€ / Діти: 26€), Пивними дорогами Праги (Дорослий: 26€ / Діти: 21€). Ночівля на території Чехії.

Результат пошуку зображень за запитом    Результат пошуку зображень за запитом    Пов’язане зображення  

День 8. Львів

Сніданок. Переїзд по території Польщі. При бажанні групи і наявності часу. Королівський шлях (Дорослий: 18€ / Діти: 13€), Пива багато не буває (Дорослий: 26€ / Діти: 21€). Час прибуття до Львова орієнтовно після 24:00 (залежить від перетину кордону). До нових зустрічей!

 

 

Viber WhatsApp Telegram: +38(067) 653 82 25

e-mail: office2@cruiseplanet.com.ua 

skype: cruiseplanet