Львівський експерес

 

ПРОГРАМА ТУРУ

 

Зустріч із представником Круїз пленет.

Дегустаційно-оглядова пішохідна екскурсія “Весь Львів і кава”. Хто знає, куди ведуть всі дороги світу, але відомо що всі дороги Львова ведуть до Ринку!

Це центр, це окраса Львова! Латинський кафедральний собор - єдиний собор у Львові, який будувався на протязі 100 років, Каплиці Боїмів і Кампіанів, Ансамбль Успенської церкви - чудовий зразок архітектури Відродження, Каплиця Трьох Святителів з магічним ліхтарем купола, прекрасна будівля Історичного музею із унікальним Італійським двориком  всередині. А потім...  Приємний гул і сміх, вуличні музики, підсвічені фасади середньовіччя, змішання апетитних ароматів, ярмарки, концерти, фестивалі, фонтани з живильною водою і знаменита бруківка – незмінні атрибути, які не щезнуть, мабуть, ніколи! Це яскрава подорож , під час якої разом із історичними будівлями і фактами про них ви м`яко поринете у атмосферу справжнього Львова, заходячи у найцікавіші кнайпи і кав`ярні, дегустуючи каву, наливки та десерти. 

                  Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом     Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом    ÐŸÐ¾Ð²â€™ÑÐ·Ð°Ð½Ðµ зображення

 

ФАКУЛЬТАТИВНО Обід (від 220 грн/особа)

 

Автобусна екскурсія «Все найкраще у Львові».  Під час цієї незабутньої подорожі ви побачите старовинні костели та собори, величні парки та високі пагорби, помпезні барокові будівлі та карпатські садиби. Найяскравіші об’єкти, які ви побачите – костел Ольги та Єлізавети, будинок вчених, Львівська політехніка, Університет ім. І. Франка, Високий замок, музей народної архітектури під відкритим небом Шевченківський гай, в якому на вас чекають різноманітні майстер-класи та дегустації.  

Вільний час

 

ФАКУЛЬТАТИВНО  Театралізована екскурсія “Нічна Варта” Хто бродить нічним Львовом? Хто стереже місто та від кого? Можливо Львовом бродить загублений дух. Сумний, бешкетний чи розгніваний привид ночі, а можливо це захмелілий батяр не може розминутися з кнайпою.;) У будь-якому випадку потрібно допомогти. «Нічна варта» контролює все. (тривалість 2 год., вартість 300 грн/особа)

 

                    Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом       Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом       ÐŸÐ¾Ð²â€™ÑÐ·Ð°Ð½Ðµ зображення

 

ФАКУЛЬТАТИВНО Екскурсія Львівською Національною оперою. Один з найкрасивіших театрів, в якому, як і в будь-якому театрі заховані трагічні історії, історії злетів та падінь, історії талантів та геніїв. (тривалість 45 хв., вартість 150 грн), після екскурсії можливе відвідування вистави (згідно із розкладом театру), вартість квитків 100-600 грн.

 

Вартість програми  з особи для групи 17 осіб 1 415 грн / особа 

Вартість програми  з особи для групи 2 - 5 осіб 2 915 грн / особа 

 

  У вартість туру входить:

  •  Екскурсії по програмі
  •  Транспорт по програмі
  •  Супровід іншомовного гіда протягом програми
  •  Дегустації в програмі  (кава, десерт, алкоголь)

 

У вартість туру не входить:

  • Вхідні квитки в екскурсійні об`єкти 
  • Факультативні програми 
  • Особисті витрати
  • Проїзд громадським транспортом

 

Viber WhatsApp Telegram: +38(067) 653 82 25

e-mail: office2@cruiseplanet.com.ua  

skype: cruiseplanet