Вперед у минуле - Львів середньовічний

 

ПРОГРАМА ТУРУ

1 день. Приїзд у м. Львів. Зустріч з представником «Круїз пленет».

Трансфер в готель. Поселення за правилами готелю.

10:00 Екскурсія «Вуличками стародавнього Львова». Львів — це місто, в якому у неймовірні узори переплились європейські культури та часи від середньвіччя до сьогодення. Місце з найбільшою концентрацією цікавих елементів, звичайно, є знаменита площа Ринок та старовинні вузькі вулички навколо неї. Під час незабутньої прогулянки ви побачите цікаві середньвічні споруди, що сусідствують із бароковими будівлями, ви почуєте цікаві історії про бізнес та кохання, а також відвідаєте Італійський дворик, Історичний музей або тронний зал Яна Собеського, найстарішу у Львові Музей-Аптеку, Домініканський собор, Врменську церкву, Катедральний собор, залишки Синагогу Єврейському кварталі, побачите унікальну каплицю Боїмів, каплицю Кампіанів.

                        Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом      Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом       Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом

Вільний час 

 

2 день.

10:00 Виїзд на екскурсію в Олеський замок. Одна з історій про нього – одна із багатьох легенд, якими пізніше обросте та визначна подія 1629 року. То був день народження одного з найвидатніших польських королів Яна ІІІ Собєського. А відбувалось все у стінах славного Олеського замку. Кажуть, саме від того дня замок переслідують різні нещастя. Землетрус та численні пожежі, напади чужинців та руйнування. А скільки біди архітектурній пам’ятці приніс знайдений в одній з кімнат замурований скарб. Через це шукачі коштовностей почали нещадно нищити дорогі настінні розписи і старовинні каміни та підлоги…

            Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом      Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом      Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом

14:00 Факультативно обід в середньовічному ресторані в підвалі замку (вартість від 350 грн)

15:00 Екскурсія в Олеському замку.

16:30 Виїзд у Львів, орієнтовний час прибуття у Львів 18:00 

aбо

Виїзна екскурсія Білі ріжки mon cheri. Одноденна екскурсія зі Львова до  козячої ферми "Шеврет", яку тримає бельгієць, - це місце, де виробляється чудовий козячий сир. Ви погуляєте із стадом кіз, познайомитеся із процесом виготовлення  сиру,  візьмете участь у процесі догляду та годуванні тварин на фермі, і на завершення -  дегустація неперевершених козячих сирів у найкращих традиціях (фрукти, джеми, вино і не тільки...)! Перед від`їздом у вас буде змога придбати фермерські сирні і м`ясні смаколики на потім! По дорозі до Львова можлива зупинка для обіду. 

                Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом       Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом      Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом

 

ФАКУЛЬТАТИВНО  Театралізована екскурсія “Нічна Варта” Хто бродить нічним Львовом? Хто стереже місто та від кого? Можливо Львовом бродить загублений дух. Сумний, бешкетний чи розгніваний привид ночі, а можливо це захмелілий батяр не може розминутися з кнайпою.;) У будь-якому випадку потрібно допомогти. «Нічна варта» контролює все. Усе дійство завершиться унікальним фаєр шоу у виконанні середньовічної красуні. (тривалість 2 год., вартість 1050 грн/особа)

Вільний час

 

3 день.

Сніданок у готелі.

10:50 Зустріч з представником Круїз Пленет в холлі.

11:00 Автобусна ексукрсія “Львів за 180 хвилин “. Львів у чистому вигляді, без численних кафе, сувенірних ярмарок та спішного потоку людей. Такий автентичний Львів, Львів середньовічний і унікальний як добре витриманий коньяк, смакує без нічого! Не спішно, без галасу…одна насолода. Екскурсія і відпочинок для справжніх цінителів спадщини міста! Собор Святого Юра, Високий Замок, Шевченківський гай, Високий Замок.

14:00 Факультативно обід (від 300 грн)

14:30 Вільний час

ФАКУЛЬТАТИВНО Екскурсія “ПІДЗЕМЕЛЛЯ ЛЬВОВА” Ви знали що першопричиною утворення львівських підземель стали дракони? А саме, давня міська легенда розповідає про дракона, який жив в печері на горі і живився красивими дівчатами. Довгий-предовгий час містяни не могли позбутися ненажерливої напасті, аж поки їм на допомогу не прийшов Юрій Змієборець. (тривалість 2 год., вартість 550 грн/особа)

              ÐŸÐ¾Ð²â€™ÑÐ·Ð°Ð½Ðµ зображення     ÐŸÐ¾Ð²â€™ÑÐ·Ð°Ð½Ðµ зображення     Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом

ФАКУЛЬТАТИВНО Екскурсія Львівською Національною оперою. Один з найкрасивіших театрів, в якому, як і в будь-якому театрі заховані трагічні історії, історії злетів та падінь, історії талантів та геніїв. (тривалість 45 хв., вартість 150 грн), після екскурсії можливе відвідування вистави (згідно із розкладом театру), вартість квитків 100-600 грн.

 

4 день.

Сніданок в готелі.

Трансфер на вокзал. Від`їзд


Вартість програми для групи 7 осіб 3455 грн. / особа

Вартість програми для групи 17 осіб 2095 грн. / особа

Вартість програми для групи 30 осіб 1805 грн. / особа

(вартість нетто)

 

У вартість включено:

  • Трансфер вокзал-готель-вокзал та по прогамі другого та третього дня
  • Екскурсії по програмі
  • Супровід англомовного гіда протягом програми

 

У вартість туру не входить:

  • Вхідні квитки в екскурсійні об`єкти
  • Харчування
  • Факультативні програми
  • Особисті витрати
  • Проїзд громадським транспортом