Смачні прогулянки Львовом

ПРОГРАМА ТУРУ

1 день 

Приїзд у Львів. Трансфер аеропорт — готель. 

Дегустаційно-оглядова пішохідна екскурсія “Весь Львів і кава”. Хто знає, куди ведуть всі дороги світу, але відомо що всі дороги Львова ведуть до Ринку!

                 ÐŸÐ¾Ð²â€™ÑÐ·Ð°Ð½Ðµ зображення    Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом     Результат пошуку зображень за запитом

Це центр, це окраса Львова! Латинський кафедральний собор - єдиний собор у Львові, який будувався на протязі 100 років, Каплиці Боїмів і Кампіанів, Ансамбль Успенської церкви - чудовий зразок архітектури Відродження, Каплиця Трьох Святителів з магічним ліхтарем купола, прекрасна будівля Історичного музею із унікальним Італійським двориком  всередині. А потім...  Приємний гул і сміх, вуличні музики, підсвічені фасади середньовіччя, змішання апетитних ароматів, ярмарки, концерти, фестивалі, фонтани з живильною водою і знаменита бруківка – незмінні атрибути, які не щезнуть, мабуть, ніколи! Це яскрава подорож , під час якої разом із історичними будівлями і фактами про них ви м`яко поринете у атмосферу справжнього Львова, заходячи у найцікавіші кнайпи і кав`ярні, дегустуючи каву, наливки та десерти. 

 

Вільний час

 

ФАКУЛЬТАТИВНО Екскурсія Львівською Національною оперою. Один з найкрасивіших театрів, в якому, як і в будь-якому театрі заховані трагічні історії, історії злетів та падінь, історії талантів та геніїв. (тривалість 45 хв., вартість 150 грн), після екскурсії можливе відвідування вистави (згідно із розкладом театру), вартість квитків 100-600 грн.

Пов’язане зображення

ФАКУЛЬТАТИВНО  Театралізована екскурсія “Нічна Варта” Хто бродить нічним Львовом? Хто стереже місто та від кого? Можливо Львовом бродить загублений дух. Сумний, бешкетний чи розгніваний привид ночі, а можливо це захмелілий батяр не може розминутися з кнайпою.;) У будь-якому випадку потрібно допомогти. «Нічна варта» контролює все. (тривалість 2 год., вартість 300 грн/особа)

 

2 день  

11:00 Автобусна екскурсія «Все найкраще у Львові».  Під час цієї незабутньої подорожі ви побачите старовинні костели та собори, величні парки та високі пагорби, помпезні барокові будівлі та карпатські садиби. Найяскравіші об`єкти, які ви побачите – костел Ольги та Єлізавети, собор св. Юра, будинок вчених, Львівська політехніка, Університет ім. І. Франка, Високий замок, музей народної архітектури під відкритим небом Шевченківський гай, в якому на вас чекають різноманітні майстер-класи та дегустації.  

             Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом   ÐŸÐ¾Ð²â€™ÑÐ·Ð°Ð½Ðµ зображення  Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом

ФАКУЛЬТАТИВНО Екскурсія “ПІДЗЕМЕЛЛЯ ЛЬВОВА” Ви знали що першопричиною утворення львівських підземель стали дракони? А саме, давня міська легенда розповідає про дракона, який жив в печері на горі і живився красивими дівчатами. Довгий-предовгий час містяни не могли позбутися ненажерливої напасті, аж поки їм на допомогу не прийшов Юрій Змієборець. (тривалість 2 год., вартість 80 грн/особа)

 

Трансфер готель аеропорт. Виїзд зі Львова.

 

Вартість програми  з особи для групи 17 осіб 1 515 грн / особа 

Вартість програми  з особи для групи 2 - 5 осіб 3 165 грн / особа 

 

  У вартість туру входить:

  •  Екскурсії по програмі
  •  Супровід чотирьох іншомовних гідів протягом програми
  •  Дегустації в програмі першого дня (кава, десерт, алкоголь)
  •  Трансфер аеропорт-готель-аеропорт та по програмі другого дня

 

У вартість туру не входить:

  • Вхідні квитки в екскурсійні об`єкти 
  • Факультативні програми 
  • Особисті витрати
  • Проїзд громадським транспортом

 

 

Viber WhatsApp Telegram: +38(067) 653 82 25

e-mail: office2@cruiseplanet.com.ua  

skype: cruiseplanet