Дитячі канікули

Результат пошуку зображень за запитом

До Вашої уваги тури та екскурсії для дітей, на будь-який смак: багатоденні, одноденні, тури вихідного дня або святкові тури. Кожен тур багатий на екскурсії та цікаві сюрпризи, відкриття, тим більше, що в Україні є що досліджувати! Тому - запрошуємо у туристичні експедиції неймовірною Україною! :)

Гірські хребти Карпат приваблюють туристів до катання на лижах, походів тощо. Схід, Захід, Північ та Південь поєднують у собі безліч чудових, контрастних та вартих уваги місць. Україна має власні виноградники, руїни древніх замків, історичні парки, православні та католицькі церкви та безліч інших перлин.

У багатьох містах переплелись минуле і сучасне, де царить неповторна атмосфера і приязно зустрічають гостя. Львів, Ужгород , Мукачево, Кам`янець — Подільський, Хотин, Чернівці, Чернігів ... - це далеко не повний перелік міст, де до наших днів відчувається ще той древній дух, який доносить незвичну і часом таємничу атмосферу середньовіччя, глибокі культурні традиції та неймовірну чарівність.

Саме тому наша команда пропонує для Вас перелік турів по Україні, які відкриють багатогранність нашої держави, красу її природи.