Пропозиції для вас
Дзвінки за кордон

Корпоративний туризм

Корпоративні тури та виїзди для всієї команди, колективу!

До Вашої уваги корпоративні тури, тури вихідного дня, одноденні та багатоденні, екскурсії, які допоможуть Вам створити спільні яскраві моменти і радісні хвилини та здобути багато вражень, що буде приємно згадувати усім колективом, командою ще довгий час.

Щодня кожен із нас іде на роботу, де в колі колег, друзів, товаришів, співпрацівників створює цінність, продукти, надає послуги. Саме на роботі проходить основна частина нашого часу, а то й життя. І для того, щоб цей час був не лише продуктивний, а й цікавий та приємний, важливо перебувати у колі однодумців, відчуваючи командний дух, спільні цінності та інтереси.

Перелік корпоративних турів:

 - За кордоном: Казки Західної Європи, Магічний Краків, Багатогранна Грузія

- В Україні: Козацьке минуле України, Паркові ансамблі Чернігівщини, Свято Бринзи в Рахові, Форпости Київської Русі, Гетьманська столиця Чернігівщини, Із глибин віків... Гетьманське минуле Чергнігівщини, Місцями козацької слави, інше

У кожному із наших корпоративних турів Ви знайдете насичену програму, яка поєднує у собі як культурну та інтелектуальну складові, так і частину «для душі» та активного відпочинку.

Разом із нами вже не вперше подорожують колективи багатьох великих підприємств України і дуже часто такі поїздки переростають у теплу, дружню, а то й сімейну зустріч. Про деякі враження від подорожей Ви можете прочитати на нашому Блозі.

Будемо раді прожити подібні моменти із Вами і готові створити новий, цікавий та насичений тур саме для Вас і Ваших колег!

 Щиро Ваша,

команда Круїз Пленет