Тури до Львова

Запрошуємо Вас у тури до Львова!

Тури до Львова, екскурсії по Львову, тури вихідного дня чи одноденні програми - це наша стихія! Ми з радістю організуємо Вам відпрочинок у Львові, створимо найкращі пропозиції турів та екскурсій спеціально для Вас. Повірте, у Львові Вам є що побачити!

Львів належить до тих, все ще малознаних, міст Східної Європи, де Ви зможете відчути себе "сучасним Колумбом". Тут можна відкрити для себе перлини архітектури ренесансу та бароко, що гармонійно поєднані з українською культурною традицією, адже старовинний Львів, не подібний до жодного міста світу.

Львів має багатогранне архітектурне середовище, яке можна побачити під час екскурсій по Львову. Це середовище сформували різноманітні стилістичні напрямки європейського мистецтва XIII-XX ст., у взаємопереплетінні багатьох національних культурних традицій. Унікальний архітектурно-ландшафтний ансамбль Львова заворожує красою своїх пам`яток, в яких віддзеркалилось мудре обличчя минулого. Значний інтерес викликають також мальовничі куточки Львівщини - старовинні монастирі й замки, курортні місцевості, гірські краєвиди Карпат.

Високий замок, Пл. Ринок, собор Св. Юра, костел Єлизаветти, Каплиця Боїмів, Палац Потоцьких -  далеко не повний перелік об`єктів екскурсій у Львові, які представлені на наших турах по Львову. 

Під час екскурсійних програм Ви зможете відвідати знані львівські концептуальні ресторанчики "Криївку", "Дім легенд", "Гасову лямпу", "Львівську майстерню шоколаду", де Вам запропонують гарячий  шоколад і вишукану каву. Також, на першому поверсі майстерні можна поспостерігати за самим процесом виробництва, а при бажанні взяти участь в майстер класі по виготовленню цукерок.                                                                                                                                                      Галереї, театри, музеї та концертні зали потішать естетів, пропозиції активного відпочинку зроблять Ваше перебування у Львові незабутніми, а галицька кухня здивує та задовольнить найвимогливіших гурманів. Повірте, цей тур до Львова Ви будете згадувати із приємними відчуттями :)

Чарівність львівської атмосфери, своєрідний характер міста, як і всієї Львівщини, приваблюють багатьох туристів. Ми допоможемо Вам краще пізнати Львів, ближче ознайомитись з його історичними, меморіальними, архітектурно-мистецькими пам’ятками, встановити ділові стосунки та добре відпочити.

Саме для створення максимально насиченої атмосфери відкриття нового, дослідження незвіданого ми і створюємо наші тури до Львова та організовуємо екскурсії Львовом. 

Команда Круїз Пленет пропонує Вам ряд регулярних турів у Львові, які організовуємо під запит:

Повний перелік екскурсій  можна  переглянути тут.

Крім цього, запрошуємо Вас на Свята та події у Львові.

Завдяки нашим турам по Львову Ви по-новому закохаєтесь у місто, відкриєте для себе незвідані закамарки вулиць, дізнаєтесь про найцікавіші легенди, міфи та факти. Запрошуємо!

 

Щиро Ваша,

команда Круїз Пленет

п.с дізнавайтеся більше про наші Акції та подорожуйте вигідно :)