Тури по Україні

Тури по Україні для Вас!

Ми пропонуємо тури по Україні на будь-який смак: багатоденні, одноденні, тури вихідного дня або святкові тури. Кожен тур багатий на екскурсії та цікаві сюрпризи, відкриття, тим більше, що в Україні є що досліджувати! Тому - запрошуємо у туристичні експедиції неймовірною Україною! :)

Гірські хребти Карпат приваблюють туристів до катання на лижах, походів тощо. Крим манить любителів сонця, моря, пляжів. Схід, Захід, Північ та Південь поєднують у собі безліч чудових, контрастних та вартих уваги місць. Україна має власні виноградники, руїни древніх замків, історичні парки, православні та католицькі церкви та безліч інших перлин.

У багатьох містах переплелись минуле і сучасне, де царить неповторна атмосфера і приязно зустрічають гостя. Львів, Ужгород , Мукачево, Кам`янець — Подільський, Хотин, Чернівці, Чернігів ... - це далеко не повний перелік міст, де до наших днів відчувається ще той древній дух, який доносить незвичну і часом таємничу атмосферу середньовіччя, глибокі культурні традиції та неймовірну чарівність.

Саме тому наша команда пропонує для Вас перелік турів по Україні, які відкриють багатогранність нашої держави, красу її природи. Ми пропонуємо Вам такі тури:

Ми запропонуємо Вам взяти участь у фестивалях, мистецьких та театралізованих заходах, відвідати затишні ресторанчики, побувати на дегустації вин, взяти участь у гуцульському весіллі в Карпатах та багато іншого. 

Читайте, обирайте Ваш тур та подорожуйте!

 Щиро Ваша,

команда КРУЇЗ ПЛЕНЕТ