створити свій тур

Тур вихідного дня Легенди замку Любарта

Захоплюючий тур до загадкових замків Волині. Під час подорожі буде змога оглянути: палац князів Острозьких, палац князів Любомирських, замок Любарта та Тараканівський форт. Відвідаємо всесвітньо відомий «Тунель кохання». Запрошуємо разом поринути у світ пригод!

Насолоджуємося туром: 2 дні;

Маршрут туру: Львів - Луцьк - Клевань - Дубно - Тараканів -  Львів

У подорож вирушаємо: під запит

Вартість для однієї людини: 1135 грн/ ос.

 

Програма туру

1 день. Збір групи та зустріч з представником туристичної фірми "КРУЇЗ ПЛЕНЕТ".

08:00 виїзд зі Львова. Позаду залишаються вершини львівських соборів, попереду - пригоди і ще раз ПРИГОДИ:))) Переїзд до міста Луцьк. Екскурсія замком Любарта, а також оглядово — екскурсійна прогулянка по місту, під час якої ви зможете побачити величний кафедральний собор Св. Апостолів Петра і Павла з монастирем єзуїтів та підземеллями , будинок скульптура Миколи Голованя та Лютеранську кірху. Обід. Вирушаємо в Клевань. Тут знаходиться найромантичніше місце в Україні. Одна тільки його назва говорить сама за себе “Тунель кохання”. Вільний час. Фото. Виїзд до місця поселення. В гарному настрої та з приємними враженнями поселяємось у готель. Ночівля. Солодких снів і до нового туристичного ранку.:)) 

2 день. 09:00 сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до міста Дубно. Екскурсія Дубенським історико-культурним заповідником, найвизначнішою пам’яткою якого є нездоланий Дубненський замок, який складається з оборонних валів і бастіонів, палаців Острозьких та Любомирських. Вільний час. Фото та придбання сувенірів. Вирушаємо до Тараканова. Огляд  форту. І з багажем приємних спогадів та безліччю дрібничок на згадку про подорож повертаємось до Львова! *P.S. і тут Ви вже самі зможете сказати, що воно таки варте було усіх зусиль та вкладень :)))

У вартість туру входить:

  • транспортне обслуговування по програмі
  • супровід представником фірми
  • екскурсійне обслуговування по програмі
  • проживання у готелі 1 ніч
  • медичне страхування на групу

У вартість туру не входить:

  • вхідні квитки в туристичні об’єкти
  • харчування (сніданок, обід, вечеря, обід)
  • власні витрати

Ключові слова: Двохденний тур. Тур вихідного дня. Екскурсійний тур по замках. Тури на Волинь. Луцький замок. Тунель кохання. Клевань. Тараканівський форт. Замок у Дубно.

 

 Viber. WhatsApp Telegram: +38(067) 653 82 25

e-mail: office1@cruiseplanet.com.ua 

skype: cruise.planet1