створити свій тур

Тур вихідного дня Коломия+Чернівці

Тур в Карпати для душі та настрою :) Адже в такі теплі дні так хочеться природи, чистого повітря та спокою..)

Знаючи і поділяючи такі Ваші настрої, ми пропонуємо Вам втекти від міської метушні та щоденних клопотів та провести ці вихідні саме в Карпатах, а також відвідати перлини регіону: Чернівці, Коломию, Рогатин, Галич...

У подорож вирушаємо: 7 березня - 8 березня

Насолоджуємося мандрівкою: 2 дні/1 ніч

За два дні проїдемо такий маршрут: Львів - Рогатин - Галич-Крилос - Коломия - Чернівці - Львів

Вирушаємо зі Львова, повертаємося також сюди :)

 

План дій:)

1 день. Ранішній виїзд зі Львова - в очікуванні відпочинку! :) Перше місце нашої зупинки - Рогатин, батьківщина легендарної Роксолани (Насті Лісовської), дружини султана Сулеймана Пишного. А ще це просто маленьке та затишне містечко, де складається враження, що життя пливе своїм особливим ходом, незважаючи на час.

Далі більше - старовинні поселення в Крилосі та огляд музею древнього Галича. В експозиції музею представлена історико-культурна спадщина давнього міста, археологічні та архітектурні знахідки минулого, які засвідчують, що Галич свого часу був могутнім державним та релігійним центром.

Їдемо до Коломиї - за вікном все красивіші ландшафти гір: краса, що й казати :) . Тут ми теж маємо екскурсію. Відвідування коломийського музею “Писанка”, що є єдиною у світі культурною установою для збереження і експонування творів писанкового розпису – писанок. Відвідування коломийського музею народного мистецтва Гуцульщини і Покуття. Переїзд до місця поселення. Ночівля після насиченого дня!

     

2 день. Сніданок. Звільнення номерів, проте подорож продовжується! Одна з останніх перлин нашої мандрівки - Чернівці -  місто з унікальною різностильовою архітектурою, багатою культурною спадщиною і толерантною атмосферою. Тут душа справді відпочиває, вулицями ще витають образи Ольги Кобилянської, Володимира Івасюк... на нас чекає екскурсія історичним середмістям австрійської доби, яка дасть змогу ознайомитися з архітектурним ансамблем XIX— початку XX століть. Архітектурною перлиною Чернівців по праву вважається ансамбль колишньої Резиденції митрополитів Буковини і Далмації, включений до списку об`єктів всесвітньої культурної спадщини UNESCO. Екскурсійна програма по резиденції. Хоч як не хочеться покидати це миле містечко, але дорога кличе :) Можливо до нових пригод! :)

Виїзд до Львова.

 У вартість входить:

  • транспортне обслуговування по програмі

  • екскурсійне обслуговування по програмі

  • проживання готелі
  • медичне страхування

Додатково оплачується:

  • вхідні квитки в екскурсійні об`єкти 

  • харчування сніданок
  • власні витрати

Фірма не несе відповідальності за погодні умови та має право вносити корективи в програму без зменшення загального обсягу  послуг.

В організації подорожі допоможе Наталія Дідик:

тел: (099)2570949, (093)7598522

e-mail: office1@cruiseplanet.com.ua

 skype: cruise.planet1