створити свій тур

Тур в Карпати. Манявський скит + Манявський водоспад

 В ході екскурсій Ви побуваєте у одноному із визначних осередків духовності, культури й мистецтва України, насолодитесь краєвидами Карпат, відпочинете біля Манявського водоспаду, щоб відчути вічність, відпочити душею, відчути позитивні емоції! Запрошуємо в тур в Карпати!

Вирушаємо в одноденний тур в Карпати: 09.06, 07.07, 11.08, 08.09, 13.10, 10.11. 

Насолоджуємося туром: 1 день

Маршрут подорожі: Львів - Рогатин - Манявський скит - Манявський водоспад - Львів

Таке задоволення Вам обійдеться (з особи):  495 грн.

Програма туру

Тур в Карпати. Манявський скит + Манявський водоспад. 8:00 дружньою групою виїжджаємо зі Львова. Позаду залишаються вершини львівських соборів, попереду - пригоди і ще раз ПРИГОДИ :) Перша зупинка у нас в Рогатині - на батьківщині Роксолани, та просто маленькому містечку, яке досі береже пам`ять про відому українку! Переїзд до селища Манява. Огляд Манявського скита — аскетичний чоловічий монастир східного обряду, визначний осередок духовності, культури й мистецтва України. Святе місце з цілющою, за повір`ями, джерельною водою знаходиться у мальовничому карпатському міжгір`ї з оздоровлюючим мікрокліматом, первісною дикою природою. Про визначну історію, архітектурний монастирський комплекс, справжні лабіринти з потаємними виходами в гори та багато інших цікавинок Ви дізнаєтесь під час подорожі.

Переїзд до Манявського водоспаду - один з найвищих і найкрасивіших водоспадів Карпат. Неповторною і архаїчною є природа довкола водоспаду – тут густо ростуть мохи і папороть, які надають особливого шарму цьому місцю. Переконатися у цьому, у Вас буде змога відправившись з нами у мандрівку. 

У вартість одноденного туру входить:

  • транспортне обслуговування,

  • супровід гіда-екскурсовода,

  • екскурсійне обслуговування в музеях,

  • страхування на час подорожі.

Додатково оплачуються:

  • вхідні квитки в музеях

  • харчування

  • власні витрати

 

Чекаємо Вас у подорожі!

В організації туру Вам  допоможе Оксана Сапіга:

Viber. WhatsApp Telegram: +38(067) 653 82 25

e-mail: office2@cruiseplanet.com.ua

skype: cruiseplanet

 

Ключові слова: Тур в Карпати Манявський скит та Манявський водоспад для Вас. Одноденний тур, але багатий Карпатами, краєвидами, цікавими об`єктами.