створити свій тур

Багатогранна Грузія

Дати: за бажанням клієнтів

Тривалість: 4 дні / 3 ночі

Основний маршрут: Тбілісі - Мцхета - Казбегі - Сігнагі - Бодбе - Тбілісі 

Місце відправлення: Київ

Місце повернення: Київ

Вартість: прораховуємо під запит

Туристичні цікавинки туру:

Кафедральний собор Самеба в Тбілісі побудований в XXI столітті, головний кафедральний собор Грузинської православної церкви, а також собор Метехі (заснований у XIII столітті), собор Анчісхаті (заснований в VI столітті).

Фортеця «Нарікала» - фортечний комплекс у Старому Тбілісі. Зі стіни фортеці відкриваються дивовижні види, де у Вас буде можливість зробити чудові фотографії. Собор Сіоні - XII ст.

Ми відвідаємо «Абанотубані» квартал у центрі Тбілісі, відомий своїм комплексом лазень, що стоять на природних сірчистих джерелах. Крім цього, Ви побачите сучасний міст, якому було дано назву "Міст Світу" президентом країни. Міст є другим у світі за складністю архітектури.

«Мцхету» - одне з найстаріших міст країни Грузії. Побуваємо у монастирі і соборі, які є одними з найбільш значних пам`ятників грузинської християнської архітектури та історично значущих в розвитку середньовічної архітектури на всьому Кавказі.

Светіцховелі - кафедральний патріарший храм Грузинської православної церкви, який протягом тисячоліття був головним собором всієї Грузії. Числиться серед пам`ятників Всесвітньої спадщини. В даний час вважається одним з духовних символів сучасної Грузії.

Монастир Самтавро - церква побудована в IV столітті царѐм Міріаном.

Джварі - по досконалості архітектурних форм це один із шедеврів архітектури і перший в Грузії пам`ятник Всесвітньої спадщини.

Монастир Ананурі, який підносяться над Жінвальским водосховищем і включений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Місто Степацмінда (колишній Казбегі) знамените своїми мальовничими місцями в горах Великого Кавказу. Воно є центром гірського туризму і альпінізму.

Монастир "Бодбе" - це загальнонаціональна грузинська святиня. Тут у кафедральному соборі Святого Георгія покояться останки  Ніно Каппадокійської - великої хрестительки Грузії, передвісниці християнської епохи.

Програма туру

1 день. Тбілісі Прибуття в місто Тбілісі 17:30. Трансфер і розміщення в готелі, невеликий відпочинок після перельоту. Тур по Тбілісі (Кафедральний собор Самеба, Собор Метехі, Собор Анчісхаті, Фортеця «Нарікала», Собор Сіоні, Міст Миру). Ніч у готелі в Тбілісі.

2 день (Мцхета / Казбегі): Після сніданку виїзд в «Мцхету» один з найстаріших міст країни Грузії. Обід у відомому ресторані Грузії (краще хінкалі в грузії) - без напоїв. Відвідування м. Степацмінда (колишній Казбегі). Прогулянка по Казбегі. Повернення в Тбілісі. Ніч у готелі в Тбілісі.

3 день (Сігнагі / Бодбе): Після сніданку ми відправимося до Кахетії. Після екскурсійної програми ми вирушаємо в Гурджаані. Дегустація вина, у вас буде можливість познайомитися з давніми традиціями виноробства, взяти участь у процесі і спробувати домашнє вино .. Увечері повернення в Тбілісі.

4 день (Тбілісі): Сніданок в готелі. Вільний час. Трансфер в аеропорт у Тбілісі.

У вартість туру входить:

• трансфер в аеропорт і назад;

• весь трансфер в період туру;

• проживання в період туру готелях «ВВ»;

• усі зазначені в турі екскурсії;

• обслуговування кваліфікованого гіда;

• вхідні квитки;

• обід в ресторані в «Мцхету»

Додатково оплачується:

• авіапереліт Київ-Тбілісі-Київ на сьогодні 290 у.о., на день бронювання може змінюватися;

• мед. страхівка.

 В організації подорожі допоможе Олександра Василів:

Viber. WhatsApp. Telegram: +38(067) 653 82 25

e-mail: lesya@cruiseplanet.com.ua

skype: lesya0191