створити свій тур

Магія Львова - підземелля та замки

2 дні

(програма для дитячих груп)

 

1 день  Приїзд у Львів. Трансфер в готель Поселення згідно правил готелю.

Зустріч представником фірми "Круїз Пленет”.

10:00 Екскурсія “ПІДЗЕМЕЛЛЯ ЛЬВОВА” Ви знали що першопричиною утворення львівських підземель стали дракони? А саме, давня міська легенда розповідає про дракона, який жив в печері на горі і живився красивими дівчатами. Довгий-предовгий час містяни не могли позбутися ненажерливої напасті, аж поки їм на допомогу не прийшов Юрій Змієборець.

13:00 ОБІД

14:00 Квест “ЗНАЙДИ СВОГО ЛЕВА” У Львові близько 4000 різноманітних левів. І їхнє число постійно зростає. Серед них є вельми оригінальні. Ми пропонуємо учасникам впіймати в об`єктив свого фотоапарату чи мобільного телефону найвідоміших та найцікавіших львівських левів: «левів – коханців», «лева під бріоліном», «п`яного лева», «кавового лева», «лева двопопого» (наша відповідь російському і австрійському орлам.) Старт квесту від Порохової Вежі та двох сплячих левів, яких розбудить тільки той, хто збере повну «карту левів» (Тривалість квесту – 2год.)

Вільний час.

ФАКУЛЬТАТИВНО: Театралізована екскурсія “Нічна Варта” Хто бродить нічним Львовом? Хто стереже місто та від кого? Можливо Львовом бродить загублений дух. Сумний, бешкетний чи розгніваний привид ночі, а можливо це захмелілий батяр не може розминутися з кнайпою.;) У будь-якому випадку потрібно допомогти. «Нічна варта» контролює все. (Вартість 160 грн/особа, тривалість 2 год.)

 

2 день  

08:00 СНІДАНОК

Виселення з готелю. Речі заносимо в автобус.

09:00 Виїзд на екскурсію “ЗОЛОТА ПІДКОВА ЛЬВІВЩИНИ”. Легендарні замки Львівщини. Кожен із замків вражає унікальними виставковими екскпонатами, містичними історіями та загадками. Неперевершена мандрівка з ноткою середньовіччя!  

11:00 Золочівський замок. В Золочеві буде змога завітати до оборонного арсеналу, церкви Святого Миколи та Воскресіння Господнього. Золочівський замок з китайським палацом. Сірі кам`яні велети -  Таємничі камені тамплієрів здійснять всі бажання.

13:00 Підгорецький замок. Де шукати Білу Пані? Звісно у Підгорецькому замку. Підгорецький замок Станіслава Конєцпольського з парком один із найгарніших в Європі. Окрасою Підгірців є декорований костел святого Йосипа та Монастир Чину Василія Великого. Вражає своїми розмірами давньоруське городище Пліснецьк - найбільше місто тогочасної Європи

15:00 ОБІД в середньовічному ресторані Гридниця

16:00 Олеський замок. Містечко Олесько. Екскурсія Олеським замком в супроводі закоханих духів Адама Жолкевського та дочки власника замку Марціани, якщо поталанить:) Замок славиться колекцією дерев`яної скульптури Георгія Пінзеля, а місцевість монастирем капуцинів, костелом святого Антонія та готичним костелом святої Трійці.

18:30 орієнтовно поверенння у Львів на залізничний вокзал.

Виїзд зі Львова.

 

  У вартість туру  входить:

·          Проживання в готелі (1 ніч)

·          Трансфер вокзал-готель-вокзал а також по програмі другого дня

·          Харчування 1 день - обід; 2 день - сніданок, обід

·          Екскурсії по програмі

·          Супровід гіда протягом програми

 

У вартість туру не входить:

·         Вхідні квитки в екскурсійні об`єкти

·         Факультативні програми

·         Особисті витрати

·         проїзд громадським транспортом

 

Вартість для однієї особи (для групи 35осіб + 1 супроводж.)

Готель

Номер

Вартість (дит/дор)

Хостел “Львів Loft Prison

2м, 4м, 6м, 8місні номери

975 / 1125

Готель “КРИВА ЛИПА”

2х, 3х, 4х, 6місні номери із вигодами

1165 / 1315

Для супроводжуючих тур є безкоштовним

 

НАШИМ ПАРТНЕРАМ НАДАЄТЬСЯ КОМІСІЯ!!!

 

Мрії збуваються, проведи канікули у Львові!

В організації допоможе Оксана Сапіга:

e-mail: office2@cruiseplanet.com.ua

skype: cruiseplanet

Viber. WhatsApp. Telegram: +38(067) 653 82 25