створити свій тур

Одноденний тур Почаївська лавра

Запрошуємо Вас в одноденний тур, щоб відвідати комплекс Лаври , в який входять Свято-Успенський собор (зведений за керівництва Я. Г. Гофмана у кінці XVIII ст.), Троїцький собор, монаші келії, Архієрейський дім та 65-метрова дзвіниця.Крім екскурсії комплексом,ви будете мати можливість  побувати біля цілющого джерела і скиту святої Анни.

Маршрут подорожі: Львів - Почаїв -Джерело святої Анни - Львів

У подорож вирушаємо: субота,неділя,понеділок

Вартість для однієї людини500 грн/ос.

 Програма туру

Виїзд зі Львова .Першою зупинкою в нашій подорожі стане комплекс Почаївської Лаври. Почаївська Лавра — найбільша православна святиня Волині. Вже багато століть прямують сюди паломники з різних частин світу, а церковні дзвони скликають на молитву вірних. Почаївську лавру постійно відвідує велика кількість людей.Крім екскурсії територією монастиря, ви зможете помолитися до чудотворної Почаївської ікони Богородиці, приклонитися до Стопи Матері Божої, спуститися у крипти Святого Іова та відвідати Успенську та Троїцьку церкви.По бажанню ви зможете пообідати в трапезній Почаївського монастиря. Кожен вибирає собі страви і розраховується. 

З Почаєва поїдемо до джерела святої Анни, яке віддалене майже на 30 км від монастиря.Джерело (купальня) святої праведної Анни, яке знаходиться в селі Онишківці – місце паломництва християн для духовного і фізичного зцілення.  Вважається, що якщо увійти в воду басейну три рази, то можна оздоровитися від важких недуг, По дорозі туди екскурсовод розкаже Вам про історію цього місця. Тут також можна буде набрати цілющої води у свої пляшки або купити у готовій тарі, а крім того зануритися у басейн з лікувальною джерельною водою.

Повернення до Львова.

У вартість туру входить: 

  • транспортне обслуговування по програмі
  • екскурсійне обслуговування по програмі

У вартість туру не входить:

  • вхідні квитки в екскурсійні об`єкти
  • власні витрати
  • харчування   

Взяти зі собою: хустинку та спідницю для жінок, рушник та шльопанці для тих, хто хоче зануритись в джерелі, пляшку для свяченої води. Для занурення в джерелі також потрібно мати: для жінок – сорочку з прикритими плечима, для чоловіків – довгу футболку і шорти.

 

Viber. WhatsApp Telegram: +38(067) 653 82 25

e-mail: office2@cruiseplanet.com.ua  

skype: cruiseplanet       

 

Ключові слова: Одноденний тур до Почаївської Лаври. Тур до Почаївської Лаври зі Львова. Почаївська Лавра - місце, де вічність зустрічається зі спокоєм!