створити свій тур

Парк Шенборна

На Закарпатті було відкрито нову цікаву туристичну локацію – парк Шенборна.

Парк площею 12 гектарів, який облаштовували цілих три роки, розташовано в урочищі Воєводино – в Перечинському районі Закарпаття, за 30 км від Ужгорода. Відвідувачів парку зустрічає велика брама, яка символізує австро-угорський період закарпатської історії: на кожній з них розміщені прапори і герби Австрії та Угорщини, а також макети двох охоронців, які вбрані у форму тогочасного періоду.

В парку Шенборна розташоване озеро Тур, посередині якого було створено штучний острів, обриси якого нагадують кордони Австро-Угорської імперії 1867 року. Там, де знаходиться Закарпаття, було посаджене маленьке деревце, а до самого острову можна дістатись на дерев`яному плоті на 10 осіб. Схоже, що цей острів стане головною точкою для весільних фотосесій молодих пар :)

Над озером відновлено роботу старого кам`яного млина, всередині якого – 2 жорна вагою по півтонни. Здійснивши прогулянку навколо озера, ви потрапите на міст Чотирьох Євангелістів, на якому встановлено 4 скульптури, що за технікою виконання нагадують скульптури з Карлового мосту у Празі

Відвідини парку – це чудова можливість відпочити від міського гамору, зануритися в тишу карпатської природи та заспокоїтись. Рекомендуємо Вам: будете на Закарпатті, неодмінно загляньте в цю локацію!