Львів - перше знайомство

ПРОГРАМА ТУРУ

День 1. Приїзд у Львів. Дегустаційно-оглядова пішохідна екскурсія “Весь Львів і кава”. Латинський кафедральний собор - єдиний собор у Львові, який будувався на протязі 100 років, Каплиці Боїмів і Кампіанів, Ансамбль Успенської церкви, Каплиця Трьох Святителів, прекрасна будівля Історичного музею із унікальним Італійським двориком. Це яскрава подорож, під час якої разом із історичними будівлями і фактами про них ви м`яко поринете у атмосферу справжнього Львова, заходячи у найцікавіші кнайпи і кав`ярні, дегустуючи каву, наливки та десерти. Вільний час. Факультативна екскурсія "Львівською Національною оперою". Один з найкрасивіших театрів, в якому, як і в будь-якому театрі заховані трагічні історії, історії злетів та падінь, історії талантів та геніїв. Або факультативна театралізована екскурсія   “Нічна Варта”. Несподівані зустрічі, загадкові легенди, привиди, таємні обряди – все це під час нічної мандрівки. Ночівля. 

День 2. Сніданок. Факультативна пішохідна екскурсія “Минуле та сучасне Львова”.  Буде змога оглянути університет Франка, собор святого Юра, Шляхетське казино, палац Потоцьких і неймовірні краєвиди. Вільний час. Факультативна програма “Дахи, Шпилі, Дзвони”.  Львівські дахи – одна з тих складових, яка є невід`ємною частиною старовинного міста, оповитого власною атмосферою та стилем. Вільний час. Ночівля. 

День 3. Сніданок і виселення з готелю. Факультативна автобусна екскурсія "Все найкраще у Львові".  Під час цієї незабутньої подорожі ви побачите старовинні костели та собори, величні парки та високі пагорби, помпезні барокові будівлі та карпатські садиби. Найяскравіші об`єкти, які ви побачите – костел Ольги та Єлізавети, собор св. Юра, будинок вчених, Львівська політехніка, Університет ім. І. Франка, Високий замок, музей народної архітектури під відкритим небом Шевченківський гай, в якому на вас чекають різноманітні майстер-класи та дегустації. Або факультативна екскурсія “Підземелля Львова”. Буде змога оглянути підземелля костелу отців Єзуїтів, підземелля Домініканського монастиря, Аптека-музей, підземелля “Львівської копальні кави”.

Повернення додому з  приємними спогадами, емоціями і фото на згадку!

Вартість туру:

групи 17 осіб - 1595  грн / особа 

групи 2 - 5 осіб - 3425 грн / особа 

 *Вартість факультативних програм з іншомовним гідом прораховується під час бронювання.

 

У вартість туру входить:

  • транспортне обслуговування по програмі
  • екскурсійне обслуговування по програмі
  • екскурсійна програма "Всі дороги ведуть до Ринку"
  • супровід іншомовного гіда протягом програми
  • проживання в готелі 2 ночі
  • медичне страхування на групу

 Додатково оплачується:

  • вхідні квитки в екскурсійні об`єкти
  • факультативні програми
  • харчування 

 

 Viber WhatsApp Telegram: +38(067) 653 82 25;

+38(050) 087 35 16; +38(063) 016 65 66

 e-mail: office2@cruiseplanet.com.ua