Львівські замальовки

ПРОГРАМА ТУРУ

День 1. Приїзд у Львів. Пішохідна екскурсійна програма "Всі дороги ведуть до Ринку". Буде змога оглянути площу Ринок, Вірменський собор, Латинський собор, Успенську церкву та Домініканський собор. Вільний час. Факультативна екскурсія "Львівською Національною оперою". Один з найкрасивіших театрів, в якому, як і в будь-якому театрі заховані трагічні історії, історії злетів та падінь, історії талантів та геніїв. Або факультативна театралізована екскурсія “Нічна Варта”. Несподівані зустрічі, загадкові легенди, привиди, таємні обряди – все це під час нічної мандрівки. Ночівля. 

День 2. Сніданок. Виїзна екскурсія у старовинний Свірзький замок. Вільний час. Повернення до Львова. Факультативна програма “Дахи, Шпилі, Дзвони”. Для когось цікаве під ногами, для когось цікаве навкруги, а для "гурманів" все що високо! Львівські дахи – одна з тих складових, яка є невід`ємною частиною старовинного міста, оповитого власною атмосферою та стилем. Вільний час. Ночівля. 

День 3. Сніданок і виселення з готелю. Факультативна автобусна екскурсія «Все найкраще у Львові». Найяскравіші об`єкти, які буде змога оглянути – костел Ольги та Єлізавети, собор св. Юра, будинок вчених, Львівська політехніка, Університет ім. І. Франка, Високий замок, музей народної архітектури під відкритим небом Шевченківський гай, в якому на вас чекають різноманітні майстер-класи та дегустації. Або факультативна екскурсія “Підземелля Львова”. Буде змога оглянути підземелля костелу отців Єзуїтів, підземелля Домініканського монастиря, Аптека-музей, підземелля “Львівської копальні кави”.

Повернення додому з  приємними спогадами, емоціями і фото на згадку!

 

Вартість  туру при проживання в готелі 3 * :

Для групи від 17 осіб - 3650 грн / особа

Для індивідуальних туристів (від 2-5 осіб.) - 5850 грн / особа

Вартість при проживання в готелі 4-5 * :

Для групи від 17 осіб - 5850 грн / особа

Для індивідуальних туристів (від 2-5 осіб.) - 7650 грн / особа

*Вартість факультативних програм з іншомовним гідом прораховується під час бронювання.

 

 У вартість туру входить:

  • транспортне обслуговування по програмі
  • екскурсійне обслуговування по програмі
  • екскурсійна програма "Всі дороги ведуть до Ринку"
  • супровід іншомовного гіда по програмі
  • проживання в готелі 2 ночі
  • медичне страхування на групу

 Додатково оплачується:

  • вхідні квитки в екскурсійні об`єкти
  • факультативні програми
  • харчування 

 

Viber WhatsApp Telegram: +38(067) 653 82 25;

+38(050) 087 35 16; +38(063) 016 65 66

 e-mail: office2@cruiseplanet.com.ua