Краса у всьому - Львів і Карпати

ПРОГРАМА ТУРУ

День 1. Приїзд у Львів. Дегустаційно-оглядова пішохідна екскурсія "Весь Львів і кава". Латинський кафедральний собор - єдиний собор у Львові, який будувався на протязі 100 років, Каплиці Боїмів і Кампіанів, Ансамбль Успенської церкви, Каплиця Трьох Святителів, прекрасна будівля Історичного музею із унікальним Італійським двориком. Це яскрава подорож, під час якої разом із історичними будівлями і фактами про них ви м`яко поринете у атмосферу справжнього Львова, заходячи у найцікавіші кнайпи і кав`ярні, дегустуючи каву, наливки та десерти. Вільний час. Факультативна екскурсія "Львівською Національною оперою". Один з найкрасивіших театрів, в якому, як і в будь-якому театрі заховані трагічні історії, історії злетів та падінь, історії талантів та геніїв. Або театралізована екскурсія “Нічна Варта”. Несподівані зустрічі, загадкові легенди, привиди, таємні обряди – все це під час нічної мандрівки. Ночівля.

День 2. Сніданок. Факультативна автобусна екскурсія "Все найкраще у Львові".  Під час цієї незабутньої подорожі ви побачите старовинні костели та собори, величні парки та високі пагорби, помпезні барокові будівлі та карпатські садиби. Найяскравіші об`єкти, які ви побачите – костел Ольги та Єлізавети, собор св. Юра, будинок вчених, Львівська політехніка, Університет ім. І. Франка, Високий замок, музей народної архітектури під відкритим небом Шевченківський гай, в якому на вас чекають різноманітні майстер-класи та дегустації. Або факультативна екскурсія “Підземелля Львова”. Буде змога оглянути підземелля костелу отців Єзуїтів, підземелля Домініканського монастиря, Аптека-музей, підземелля “Львівської копальні кави”.

День 3. Сніданок і виїзд о (08:00). Переїзд до Буковелю - найпопулярніший український гірськолижний курорт, що розташувався у живописному місці українських Карпат.  Наступна зупинка село Яремче. Огляд водоспаду Пробій, скельним ансамблем Скелі Довбуша. Обід. Переїзд до місця поселення. Ночівля.

День 4. Сніданок. Переїзд до Верховини. Факультативна екскурсія музеєм Параджанова та музеєм гуцульських музичних інструментів  Романа Кумлика. Це не просто екскурсія, а цілий концерт і майстер-клас! Обід. Переїзд до Львова. Ночівля.

День 5. Сніданок і виїзд з готелю. 

Повернення додому з  приємними спогадами, емоціями і фото на згадку!

 

Вартість туру:

для групи 17 осіб -  5550 грн / особа 

для групи 2 - 5 осіб - 13 680 грн / особа 

 *Вартість факультативних програм з іншомовним гідом прораховується під час бронювання.

 

 У вартість туру входить:

  • транспортне обслуговування по програмі
  • екскурсійне обслуговування по програмі
  • екскурсійна програма "Весь Львів і кава"
  • супровід іншомовного гіда протягом програми
  • проживання в готелі 4* в Буковелі
  • сніданки в готелі Буковелю
  • медичне страхування на групу

 Додатково оплачується:

  • вхідні квитки в екскурсійні об`єкти
  • факультативні програми
  • харчування 

 

 Viber WhatsApp Telegram: +38(067) 653 82 25;

+38(050) 087 35 16; +38(063) 016 65 66

 e-mail: office2@cruiseplanet.com.ua