Тури до Львова

 

Пов’язане зображення

 

Ми живемо і працюємо у прекрасному місті Львові і знаємо як ніхто, що прекраснішого міста немає ніде у світі! Як справжні закохані ми хочемо хвалитись ним, милуватись і розповідати про його принади. Львів таємничий, повний мистецтва, музики, неймовірної архітектури, а найголовніше – це його атмосфера! Атмосфера свята з легкою нотою ностальгічного блюзу, атмосфера естетичного задоволення із ароматом кави і шоколаду, атмосфера екзестенційного роздуму з ароматом книжкових сторінок, і навіть атмосфера розгульного пивного фестивалю не є для нього новиною)))  З усією любов`ю і  ніжністю ми зібрали для вас екскурсійні програми та тури до Львова, екскурсії по Львову, тури вихідного дня чи одноденні програми, де покажемо вам наш Львів – те що відкрито для всіх і те, що знаємо лише ми. Львів належить до тих, все ще малознаних, міст Східної Європи, де Ви зможете відчути себе "сучасним Колумбом". Тут можна відкрити для себе перлини архітектури ренесансу та бароко, що гармонійно поєднані з українською культурною традицією, адже старовинний Львів, не подібний до жодного міста світу.

Львів має багатогранне архітектурне середовище, яке можна побачити під час екскурсій по Львову. Це середовище сформували різноманітні стилістичні напрямки європейського мистецтва XIII-XX ст., у взаємопереплетінні багатьох національних культурних традицій. Унікальний архітектурно-ландшафтний ансамбль Львова заворожує красою своїх пам`яток, в яких віддзеркалилось мудре обличчя минулого. Значний інтерес викликають також мальовничі куточки Львівщини - старовинні монастирі й замки, курортні місцевості, гірські краєвиди Карпат.

Високий замок, Пл. Ринок, собор Св. Юра, костел Ольги та Єлизавети, Каплиця Боїмів, Палац Потоцьких -  далеко не повний перелік об`єктів екскурсій у Львові, які представлені на наших турах по Львову. Галереї, театри, музеї та концертні зали потішать естетів, пропозиції активного відпочинку зроблять Ваше перебування у Львові незабутніми, а галицька кухня здивує та задовольнить найвимогливіших гурманів. Під час екскурсійних програм Ви зможете відвідати знамениті, а деякі вже навіть легендарні ресторанчики "Криївка", "Дім легенд", "Гасова лямпа", "Львівська майстерня шоколаду" і багато інших, ви матимете змогу взяти участь в різноманітних майстер-класах – від варіння кави до приготування пряників)  Повірте, наші тури до Львова залишать приємний післясмак :)

Ми багато років працювали у Львові, і, в решті, вирішили зібрати усі наші напрацювання в одному місці, яким став наш новий сайт GoUkraine, цілком присвячений туризму у Львові і в Україні.

Завдяки нашим турам по Львову Ви по-новому закохаєтесь у місто, відкриєте для себе незвідані закамарки вулиць, дізнаєтесь про найцікавіші легенди, міфи та факти. Запрошуємо!

 

Щиро Ваша,

команда Круїз Пленет