замовити тур

Агентам

 

Тури по Україні, в Карпати, тури до Львова, тури на Закарпаття, вихідного дня, одноденні та багатоденні - це далеко не повний перелік наших послуг. Як туристичний оператор по Україні, ми займаємося екскурсіями, бронюванням готелей, організацією транспортного обслуговування та повним супроводом туру. 

В час неймовірної швидкості зміни всього, великої пропозиції можливостей люди шукають душевності, спокою, яскравих та цінних моментів із найближчими та найріднішими. Розуміючи це, наша команда вже 5 років працює для Вас у сфері туризму. Протягом цього часу разом із нашими екскурсантами ми творимо маленькі історії, даруємо враження і атмосферу радості та усмішок.

Нашу дружню команду об`єднують любов до туризму, сімейні цінності та бажання відкривати іншу Україну — багатогранну, цікаву, культурну та історичну. Ми віримо, що туристичний потенціал України неоціненний, тому щиро прагнемо розвивати його і вже робимо це маленьки кроками, розробляючи цікаві екскурсійні програми по всій країні.

Ми унікальні у нашому підході до туристів та якості нашої роботи, бо працюємо для реалізації туристичних мрій людей по всій країні.

Наші основні фокуси роботи — це корпоравтиний туризм та туроператорська діяльність по Україні. Тому запрошуємо до співпраці турагентів та підприємтсва, заводи, компанії і організації нашої країни. У нашому туристичному переліку є багатоденні тури, одноденні та тури вихідного дня. Також розробляємо поїздки під святкові події, особливо у нашому рідному Львові, де ми знаходимося!

Крім цього, завжди раді допомогти Вам із екскурсійними програмами по Європі та літнім, зимовим відпочинком за кордоном.

Ми сподіваємося на знайомство із Вами та спільні подорожі вже найближчим часом і віримо, що туризм та незабуні екскурсійні програми є тим важливим елементом багатогранного життя, про який просто потрібно пам`ятати!

Дякуємо за інтерес до співпраці з нашою фірмою! Сподіваємося, що нам вдасться знайти спільні сфери діяльності та створити цінність одне для одного.

Ми запрошуємо Вас до співпраці, бо маємо, що Вам запропонувати, а саме:

  • 10-річний досвід роботи у туризмі , 8 років роботи як туристичний оператор по Україні— тому можна сміливо говорити, що про підводні камені у туристичному морі ми знаємо на власному досвіді:
  • професійний підхід до роботи та якість понеад усе — про це Вам скаже кожен наш турист;
  • індивідуальний підхід до кожного туриста та приємні сюпризи під час турів. Ми завжди на позитиві і готові ділитися ним із кожним.
  • цікаві тури, створені для реалізації туристичний мрій найвибагливиіших туристів
  • кваліфіковані екскурсоводи та надйний транспорт — не менш важлива складова будь-якого туру. Розуміємо це, знаємо та вкладаємо у це немало.

Зараз активно працюємо із турагентами та формуємо групи на наші тури.

Наш договір завантажуйте за  посиланням.

Рекомендований договір для підписання з туристом завантажуйте за посиланням

Будемо раді співпраці та раді зустріти Ваших туристів!

Щиро,

команда КРУЇЗ ПЛЕНЕТ


Є ще питання, сумніви та пропозиції — телефонуйте нам: 

тел: +38 (032) 261 10 69

факс: +38 (032) 261 49 73 

+ 38 (067) 37 04 098

Олександра Василів